Ez egy régebben készült karkötő, cseh gyöngyökből. Annak idején nagy kedvenc volt, a romantikus hurka.
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: gyöngy. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: gyöngy. Összes bejegyzés megjelenítése
2011. október 7., péntek
2011. szeptember 23., péntek
2011. június 13., hétfő
Hullámos háromszög,virginia, gyűrű
Vártam a napsütést! Már páváskodtam a karkötőben-füliben! Nagyon tetszik, de igazából még köztest kell cserélnem benne.
A háromszögem rengeteg bontás után született meg!! Nagyon nehezen éreztem rá a mintára, de aztán....
Lesz még folytatás. Nem fenyegetésként írtam!
A gyűrűket megint Erikának (is) mutatom, foglalkoztam velük is a héten.
Címkék:
beads,
bogyó,
csiszolt gyöngy,
fülbevaló,
gyöngy,
gyöngyös gyöngy,
gyűrű,
háromszög,
karkötő,
medál,
swarovsky gyűrű
2011. június 5., vasárnap
2011. május 8., vasárnap
Bogyó
Ilkától kapott ajándék inspirált.Fellengzősen hangzik, ugyanis csak még egy sort tettem hozzá a díszítésnél
Címkék:
beads,
bogyó,
gyöngy,
gyöngyös gyöngy,
piramid gyöngy
2011. május 3., kedd
Gyűrű, gyűrűk
Szombaton tanultam , és nagyon megtetszett. Próbálgattam a színeket.
Gyermekeimnek ez a kék teszik, ez fiatalos szerintük.
Nekem ez is tetszik,visszafogottan elegáns, de szerintük öreges.
Nekem ez a kedvencem, nagyon illik a körmömhöz. Igaz, ez a férjem tetszését is elnyerte.
Ez az első ékszer, amihez kellene karkötőt is készíteni, fülbevalót és valami "láncot" is .
2011. április 28., csütörtök
Bogyók
Játszottam kicsit, mert jár nekem.Kipróbáltam a képszerkesztőt is.
Szeretem a szabadságot,nagyon jó itthon lenni kicsit!
2011. április 27., szerda
Folytatás......
Megleptem magam vele.
A bogyó meg mi.
Fruzsi átnézte a dobozát, és talált benne 2 fém karkötőt (újság melléklete).
Már régóta szerettünk volna ilyen karit, de nem láttam üzletben bőrt hozzá. Így most a fém lényegült át karkötővé csiszivel.
2011. április 26., kedd
Húsvéti bogyózás, meg miegymás
Kipróbáltam milyen lenne az a zöld és bronz(?) egymás mellett. Nekem tetszik, és ha lesz még csepp alakú bronzos, akkor csinálok fülbevalót is belőle. Most ez a banánzöld, banánsárga a kedvencem.
Pihenésképp készült ám más is, de hogy legyen mit mutatni holnap is, majd holnap teszem fel azokat a képeket .
2011. április 21., csütörtök
Száva
Végre befeleztem a SZÁVA medált, átváltozott nyakláncá. Kipipálva egy elmaradás.
Nagyon szeretem fűzni,mind más és más.
Minta:Cseresznyevirág
Viszonyításhoz: amin fotózva lett az egy fehér terítő ...?!
2011. április 6., szerda
Tavaszi szaloncukor, cukorfalat
Sajnos, többen szaloncukornak nevezték az én fülimet.Szaloncukor- cukor - cukorfalat.
Nekem akkor is tetszik.
2011. február 16., szerda
2011. február 7., hétfő
Valentin-napi szív 3D-ben
purple
caribbien blue
Valentin napon ketten kell lenniük!
Nagyon tetszik, hogy már nem kell hozzá leírás! Igaz a lila már a második, mert az elsőn fűztem egy kinövést, és szét kellett vágnom.De megérte!
2011. február 6., vasárnap
Száva
Nagy izgalommal vártam, mikor érkezik meg az én Szávám Zsuzsához.
Ezzel a "csomagolással" próbáltam megóvni a postai viszontagságoktól, és tálalható formát adni neki ami nélkülem is működik. Remélem a színe elég fiatalos, mert Fruzsi szigorú kritikusként több összeállítást elvetett.
Viseld egészséggel Zsuzsa, és biztosan fogunk még találkozni, főleg, ha előre megbeszéljük.
2011. január 23., vasárnap
Félkész termékek
Ezek minták, félig elkészített darabok,amik nyomják a lelkem. Az idén (jó hosszú határidő) szeretném ezeket befejezni, vagy valamit csinálni velük.Ez lehetne mondjuk, erre az évre a fogadalmam.
2011. január 6., csütörtök
2011. január 5., szerda
Elbújtak a csillagok : karkötő
Karácsonyi pihenés terméke.
Minta: Sabine Lippert
Mindenkinek boldog új évet kívánok, sok gyöngyöt és még több időt hozzá! :)
2010. november 15., hétfő
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)









