A következő címkéjű bejegyzések mutatása: gyöngy. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: gyöngy. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. október 7., péntek

Karkötő


Ez egy régebben készült karkötő, cseh gyöngyökből. Annak idején nagy kedvenc volt, a romantikus hurka.

2011. szeptember 23., péntek

"Kis" édes



A kis édes nem is olyan kicsi!


2011. június 13., hétfő

Hullámos háromszög,virginia, gyűrű



Vártam a napsütést! Már páváskodtam a karkötőben-füliben! Nagyon tetszik, de igazából még köztest kell cserélnem benne.
A háromszögem rengeteg bontás után született meg!! Nagyon nehezen éreztem rá a mintára, de aztán....
Lesz még folytatás. Nem fenyegetésként írtam!
A gyűrűket megint Erikának (is) mutatom, foglalkoztam velük is a héten.

2011. június 5., vasárnap

2011. május 8., vasárnap

Bogyó


Ilkától kapott ajándék inspirált.Fellengzősen hangzik, ugyanis csak még egy sort tettem hozzá a díszítésnél

2011. május 3., kedd

Gyűrű, gyűrűk

Szombaton tanultam , és nagyon megtetszett. Próbálgattam a színeket.

Gyermekeimnek ez a kék teszik, ez fiatalos szerintük.

Nekem ez is tetszik,visszafogottan elegáns, de szerintük öreges.

Nekem ez a kedvencem, nagyon illik a körmömhöz. Igaz, ez a férjem tetszését is elnyerte.
Ez az első ékszer, amihez kellene karkötőt is készíteni, fülbevalót és valami "láncot" is .

2011. április 28., csütörtök

Táskalógó

Ezt a szépségest kaptam ajándékba. Itt is köszönöm Ilkának!

Bogyók


Játszottam kicsit, mert jár nekem.Kipróbáltam a képszerkesztőt is.
Szeretem a szabadságot,nagyon jó itthon lenni kicsit!

2011. április 27., szerda

Folytatás......

Megleptem magam vele.

A bogyó meg mi.

Fruzsi átnézte a dobozát, és talált benne 2 fém karkötőt (újság melléklete).
Már régóta szerettünk volna ilyen karit, de nem láttam üzletben bőrt hozzá. Így most a fém lényegült át karkötővé csiszivel.

2011. április 26., kedd

Húsvéti bogyózás, meg miegymás



Kipróbáltam milyen lenne az a zöld és bronz(?) egymás mellett. Nekem tetszik, és ha lesz még csepp alakú bronzos, akkor csinálok fülbevalót is belőle. Most ez a banánzöld, banánsárga a kedvencem.
Pihenésképp készült ám más is, de hogy legyen mit mutatni holnap is, majd holnap teszem fel azokat a képeket .

2011. április 21., csütörtök

Száva


Végre befeleztem a SZÁVA medált, átváltozott nyakláncá. Kipipálva egy elmaradás.
Nagyon szeretem fűzni,mind más és más.
Viszonyításhoz: amin fotózva lett az egy fehér terítő ...?!

2011. április 6., szerda

Tavaszi szaloncukor, cukorfalat


Sajnos, többen szaloncukornak nevezték az én fülimet.Szaloncukor- cukor - cukorfalat.
Nekem akkor is tetszik.

2011. február 16., szerda

Száva


Cseresznyevirág játékában vettem részt, ezeket készítettem hogy legyen miből választani.Zsuzsának
 a legszebbet választottuk ki.

2011. február 7., hétfő

Valentin-napi szív 3D-ben

purple


caribbien blue

Valentin napon ketten kell lenniük!

Nagyon tetszik, hogy már nem kell hozzá leírás! Igaz a lila már a második, mert az elsőn fűztem egy kinövést, és szét kellett vágnom.De megérte!

2011. február 6., vasárnap

Száva

Nagy izgalommal vártam, mikor érkezik meg az én Szávám Zsuzsához.
Ezzel a "csomagolással" próbáltam megóvni a postai viszontagságoktól, és tálalható formát adni neki ami nélkülem is működik. Remélem a színe elég fiatalos, mert Fruzsi szigorú kritikusként több összeállítást elvetett.

Viseld egészséggel Zsuzsa, és biztosan fogunk még találkozni, főleg, ha előre megbeszéljük.

2011. január 23., vasárnap

Félkész termékek



Ezek minták, félig elkészített darabok,amik nyomják a lelkem. Az idén (jó hosszú határidő) szeretném ezeket befejezni, vagy valamit csinálni velük.Ez lehetne mondjuk, erre az évre a fogadalmam.

2011. január 6., csütörtök

Ünnepi csillogás: karkötő, gyűrű



Kis egyszerű,de azért mutatós! Jó volt fűzni, lesz még más színben is!

Minta: Sabine Lippert

2011. január 5., szerda

Elbújtak a csillagok : karkötő


Karácsonyi pihenés terméke.
Minta: Sabine Lippert

Mindenkinek boldog új évet kívánok, sok gyöngyöt és még több időt hozzá! :)

2010. november 14., vasárnap