Egészen olyan lett, mintha a nagymama ékszeres dobozából került volna elő. Mutatós kis minta, de. Megint itt van a "DE" . A színén nem állnak nekem tetsző módon a púderrózsaszín gyöngyök . Nem vagyok szerelmes belé. ( Azért készül egy karkötő is. ) ;)
Szombaton Szilvi segítségével próbáltam ezt a medált fűzni.Nagyobb lett mint gondoltam. Sajnos, nem tudok igazítani a színen. A fehér nem fehér, a lilán sem látszik, hogy lila.Azért, lesz még belőle, mert csiszoltat fogok hozzá válogatni.Hátha az már úgy fog domborodni ahogy én szeretném. Ugyanis én a lilást szerettem volna domborúbbra.Na talán a következő!
Kipróbáltam milyen lenne az a zöld és bronz(?) egymás mellett. Nekem tetszik, és ha lesz még csepp alakú bronzos, akkor csinálok fülbevalót is belőle. Most ez a banánzöld, banánsárga a kedvencem.
Pihenésképp készült ám más is, de hogy legyen mit mutatni holnap is, majd holnap teszem fel azokat a képeket .
Nagy izgalommal vártam, mikor érkezik meg az én Szávám Zsuzsához.
Ezzel a "csomagolással" próbáltam megóvni a postai viszontagságoktól, és tálalható formát adni neki ami nélkülem is működik. Remélem a színe elég fiatalos, mert Fruzsi szigorú kritikusként több összeállítást elvetett.
Viseld egészséggel Zsuzsa, és biztosan fogunk még találkozni, főleg, ha előre megbeszéljük.