A következő címkéjű bejegyzések mutatása: medál. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: medál. Összes bejegyzés megjelenítése

2012. december 1., szombat

Ajándék



Ez egy kísérletezés eredménye.Nem az igazi, de Erzsinek megtetszett, elküldtem (levélben). Persze elveszett...



A várakozás miatt, és mert olyan láncot nem tudtam készíteni még egyet ,vigaszképpen, kapott egy medált is hozzá

Hétköznapra


Egyszerű pici medál

Szív-virág




Az elsők.....

Virág-szív


Ő is csatlakozott a többiekhez. Szépséges virág szívecskékből.

2012. október 16., kedd

Piros-fekete







Ez a piros fánk is kedvenc, mert olyan mintha bársonyos lenne. Igaz, a képen ez a tulajdonsága nem látszik.Nincs sok piros gyöngyöm, pedig mutatós.

2012. július 13., péntek

Virág: lila-ezüst


Szirmok vonzásában vagyok mostanában, és ez nagyon tetszik.


Lila swari kereszt

Egyszerű, de nagyszerű....
Nekem nagyon tetszik, mutatós.

2012. június 10., vasárnap

2011. december 10., szombat

Kitűző



Ez egy kitűző, ami a sapkámra van öltve, ezért marad le szegény a fotózásról mindig.

2011. október 2., vasárnap

Virágmedál vagy medálvirág



Egészen olyan lett, mintha a nagymama ékszeres dobozából került volna elő. Mutatós kis minta, de. Megint itt van a "DE" . A színén nem állnak nekem tetsző módon a púderrózsaszín gyöngyök . Nem vagyok szerelmes belé. ( Azért készül egy karkötő is. ) ;)

Noria medál





Szombaton Szilvi segítségével próbáltam ezt a medált fűzni.Nagyobb lett mint gondoltam. Sajnos, nem tudok igazítani a színen. A fehér nem fehér, a lilán sem látszik, hogy lila.Azért, lesz még belőle, mert csiszoltat fogok hozzá válogatni.Hátha az már úgy fog domborodni ahogy én szeretném. Ugyanis én a lilást szerettem volna domborúbbra.Na talán a következő!

2011. szeptember 23., péntek

"Kis" édes



A kis édes nem is olyan kicsi!


2011. július 20., szerda

Lencse







Nagyon egyszerű, amióta megtanultam. A színeket egyszerűbb választani, ha már ismerem a mintát.
/A zöld-bronz már a kolléganőmet öltözteti!/

2011. június 13., hétfő

Hullámos háromszög,virginia, gyűrű



Vártam a napsütést! Már páváskodtam a karkötőben-füliben! Nagyon tetszik, de igazából még köztest kell cserélnem benne.
A háromszögem rengeteg bontás után született meg!! Nagyon nehezen éreztem rá a mintára, de aztán....
Lesz még folytatás. Nem fenyegetésként írtam!
A gyűrűket megint Erikának (is) mutatom, foglalkoztam velük is a héten.

2011. április 26., kedd

Húsvéti bogyózás, meg miegymás



Kipróbáltam milyen lenne az a zöld és bronz(?) egymás mellett. Nekem tetszik, és ha lesz még csepp alakú bronzos, akkor csinálok fülbevalót is belőle. Most ez a banánzöld, banánsárga a kedvencem.
Pihenésképp készült ám más is, de hogy legyen mit mutatni holnap is, majd holnap teszem fel azokat a képeket .

2011. április 21., csütörtök

Száva


Végre befeleztem a SZÁVA medált, átváltozott nyakláncá. Kipipálva egy elmaradás.
Nagyon szeretem fűzni,mind más és más.
Viszonyításhoz: amin fotózva lett az egy fehér terítő ...?!

2011. február 21., hétfő

Száva az új tulajdonosán


Amint meglátta a kolléganőm, tudta,hogy kell neki!Szerelem volt első látásra.

2011. február 16., szerda

Száva


Cseresznyevirág játékában vettem részt, ezeket készítettem hogy legyen miből választani.Zsuzsának
 a legszebbet választottuk ki.

2011. február 7., hétfő

Valentin-napi szív 3D-ben

purple


caribbien blue

Valentin napon ketten kell lenniük!

Nagyon tetszik, hogy már nem kell hozzá leírás! Igaz a lila már a második, mert az elsőn fűztem egy kinövést, és szét kellett vágnom.De megérte!

2011. február 6., vasárnap

Száva

Nagy izgalommal vártam, mikor érkezik meg az én Szávám Zsuzsához.
Ezzel a "csomagolással" próbáltam megóvni a postai viszontagságoktól, és tálalható formát adni neki ami nélkülem is működik. Remélem a színe elég fiatalos, mert Fruzsi szigorú kritikusként több összeállítást elvetett.

Viseld egészséggel Zsuzsa, és biztosan fogunk még találkozni, főleg, ha előre megbeszéljük.