2011. május 9., hétfő
2011. május 8., vasárnap
Bogyó
Ilkától kapott ajándék inspirált.Fellengzősen hangzik, ugyanis csak még egy sort tettem hozzá a díszítésnél
Címkék:
beads,
bogyó,
gyöngy,
gyöngyös gyöngy,
piramid gyöngy
2011. május 3., kedd
Gyűrű
Ezen a képen látszik, hogy az oldalára kását ,és az aljára csiszit tettem. Ezt azért,mert elég nagy maga a gyűrű, és úgy gondoltam kényelmesebb, ha nem zavar az ujjaim között, nem nyom. Jól gondoltam, nagyon jó viselet, kényelmes.
Gyűrű, gyűrűk
Szombaton tanultam , és nagyon megtetszett. Próbálgattam a színeket.
Gyermekeimnek ez a kék teszik, ez fiatalos szerintük.
Nekem ez is tetszik,visszafogottan elegáns, de szerintük öreges.
Nekem ez a kedvencem, nagyon illik a körmömhöz. Igaz, ez a férjem tetszését is elnyerte.
Ez az első ékszer, amihez kellene karkötőt is készíteni, fülbevalót és valami "láncot" is .
2011. április 28., csütörtök
Bogyók
Játszottam kicsit, mert jár nekem.Kipróbáltam a képszerkesztőt is.
Szeretem a szabadságot,nagyon jó itthon lenni kicsit!
2011. április 27., szerda
Folytatás......
Megleptem magam vele.
A bogyó meg mi.
Fruzsi átnézte a dobozát, és talált benne 2 fém karkötőt (újság melléklete).
Már régóta szerettünk volna ilyen karit, de nem láttam üzletben bőrt hozzá. Így most a fém lényegült át karkötővé csiszivel.
2011. április 26., kedd
Húsvéti bogyózás, meg miegymás
Kipróbáltam milyen lenne az a zöld és bronz(?) egymás mellett. Nekem tetszik, és ha lesz még csepp alakú bronzos, akkor csinálok fülbevalót is belőle. Most ez a banánzöld, banánsárga a kedvencem.
Pihenésképp készült ám más is, de hogy legyen mit mutatni holnap is, majd holnap teszem fel azokat a képeket .
2011. április 25., hétfő
2011. április 21., csütörtök
Száva
Végre befeleztem a SZÁVA medált, átváltozott nyakláncá. Kipipálva egy elmaradás.
Nagyon szeretem fűzni,mind más és más.
Minta:Cseresznyevirág
Viszonyításhoz: amin fotózva lett az egy fehér terítő ...?!
2011. április 6., szerda
Tavaszi szaloncukor, cukorfalat
Sajnos, többen szaloncukornak nevezték az én fülimet.Szaloncukor- cukor - cukorfalat.
Nekem akkor is tetszik.
2011. április 3., vasárnap
2011. március 4., péntek
2011. február 21., hétfő
2011. február 19., szombat
2011. február 16., szerda
2011. február 11., péntek
Megérkezett a SZÁVA-m!!!
Gabinak
köszönöm a láncot és a fülbevalót! Szeretem a zöldet krémszínűvel, és a kicsi lógica a medálon nagyon ötletes! Garbóhoz kértem a hosszát, és pont illik a világos krémhez, és a sötét zöldhöz! Várom már, hogy a kabát lekerüljön, és jó sokan megcsodálhassák, büszkén fogom mutogatni! Köszönöm még egyszer! Sajnos nem tudtam jobb fotót készíteni! ( a háttér pl. sötét kék eredetileg )
2011. február 9., szerda
2011. február 7., hétfő
Valentin-napi szív 3D-ben
purple
caribbien blue
Valentin napon ketten kell lenniük!
Nagyon tetszik, hogy már nem kell hozzá leírás! Igaz a lila már a második, mert az elsőn fűztem egy kinövést, és szét kellett vágnom.De megérte!
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)










