2011. május 9., hétfő

Bánat

Nem tudok megjegyzéseket írni! Pedig annyi szépséget láttam amit dicsérnem kellene!

2011. május 8., vasárnap

Bogyó


Ilkától kapott ajándék inspirált.Fellengzősen hangzik, ugyanis csak még egy sort tettem hozzá a díszítésnél

2011. május 3., kedd

Gyűrű



 Ezen a képen látszik, hogy az oldalára kását ,és az aljára csiszit tettem. Ezt azért,mert elég nagy maga a gyűrű, és úgy gondoltam kényelmesebb, ha nem zavar az ujjaim között, nem nyom. Jól gondoltam, nagyon jó viselet, kényelmes.

Gyűrű, gyűrűk

Szombaton tanultam , és nagyon megtetszett. Próbálgattam a színeket.

Gyermekeimnek ez a kék teszik, ez fiatalos szerintük.

Nekem ez is tetszik,visszafogottan elegáns, de szerintük öreges.

Nekem ez a kedvencem, nagyon illik a körmömhöz. Igaz, ez a férjem tetszését is elnyerte.
Ez az első ékszer, amihez kellene karkötőt is készíteni, fülbevalót és valami "láncot" is .

2011. április 28., csütörtök

Játszottam.....

Most a géppel szórakoztam. Nem biztos, hogy még egyszer meg tudom csinálni!

Táskalógó

Ezt a szépségest kaptam ajándékba. Itt is köszönöm Ilkának!

Bogyók


Játszottam kicsit, mert jár nekem.Kipróbáltam a képszerkesztőt is.
Szeretem a szabadságot,nagyon jó itthon lenni kicsit!

2011. április 27., szerda

Folytatás......

Megleptem magam vele.

A bogyó meg mi.

Fruzsi átnézte a dobozát, és talált benne 2 fém karkötőt (újság melléklete).
Már régóta szerettünk volna ilyen karit, de nem láttam üzletben bőrt hozzá. Így most a fém lényegült át karkötővé csiszivel.

2011. április 26., kedd

Húsvéti bogyózás, meg miegymás



Kipróbáltam milyen lenne az a zöld és bronz(?) egymás mellett. Nekem tetszik, és ha lesz még csepp alakú bronzos, akkor csinálok fülbevalót is belőle. Most ez a banánzöld, banánsárga a kedvencem.
Pihenésképp készült ám más is, de hogy legyen mit mutatni holnap is, majd holnap teszem fel azokat a képeket .

2011. április 25., hétfő

Névadó játék

Nekem NAUTILUS bogyó.Krisztinánál lehet nevet javasolni.

2011. április 21., csütörtök

Száva


Végre befeleztem a SZÁVA medált, átváltozott nyakláncá. Kipipálva egy elmaradás.
Nagyon szeretem fűzni,mind más és más.
Viszonyításhoz: amin fotózva lett az egy fehér terítő ...?!

2011. április 6., szerda

Tavaszi szaloncukor, cukorfalat


Sajnos, többen szaloncukornak nevezték az én fülimet.Szaloncukor- cukor - cukorfalat.
Nekem akkor is tetszik.

2011. április 3., vasárnap

Blogszülinap

Anita szülinapi ajándéka

2011. március 4., péntek

Játék Cseresznyevirágnál

Veronika újabb szeretni való mintát talált ki!

2011. február 21., hétfő

Száva az új tulajdonosán


Amint meglátta a kolléganőm, tudta,hogy kell neki!Szerelem volt első látásra.

2011. február 19., szombat

Játék Belindánál


Belindánál ilyen a várakozás

2011. február 16., szerda

Száva


Cseresznyevirág játékában vettem részt, ezeket készítettem hogy legyen miből választani.Zsuzsának
 a legszebbet választottuk ki.

2011. február 11., péntek

Megérkezett a SZÁVA-m!!!


Gabinak
köszönöm  a láncot és a fülbevalót!  Szeretem a zöldet krémszínűvel, és a kicsi lógica a medálon nagyon ötletes! Garbóhoz kértem a hosszát, és pont illik a világos krémhez, és a sötét zöldhöz! Várom már, hogy a kabát lekerüljön, és jó sokan megcsodálhassák, büszkén fogom mutogatni!   Köszönöm még egyszer! Sajnos nem tudtam jobb fotót készíteni! ( a háttér pl. sötét kék eredetileg )

2011. február 9., szerda

Játék Kirsztinél


Kirszti játékot hirdetett

2011. február 7., hétfő

Valentin-napi szív 3D-ben

purple


caribbien blue

Valentin napon ketten kell lenniük!

Nagyon tetszik, hogy már nem kell hozzá leírás! Igaz a lila már a második, mert az elsőn fűztem egy kinövést, és szét kellett vágnom.De megérte!